Pascal Jansen nem örül annak hogy 22 nap alatt 6 meccset fog játszani a Ferencváros

Ahogy az első gólt kaptuk, az számomra abszolút elfogadhatatlan, hiszen előtte volt 2-3 helyzetünk az ellenfél kapuja előtt, majd jött egy mélységi beadás az ellenfél részéről, amire mi nem reagáltunk. Egy ilyen kicsi csúszás is ilyen gólt eredményezhet. Erre viszont jól reagáltunk, és már az első félidőben tudtunk fordítani. Sebességben felül tudtunk kerekedni az ellenfélen, és amikor mi birtokoltuk a labdát, akkor a támadó harmadban megfelelően tudtuk befejezni a támadásokat.

Készen kell állnunk, hiszen nagyon kemény menet jön. 22 nap alatt 6 mérkőzést kell lejátszanunk, de az a helyzet, ami ma a 11-es előtt történt, az elfogadhatatlan, és nem megengedhető nemzetközi szinten.